Malanowski i partnerzy: W trosce o ojca (574)

Malanowski i partnerzy: W trosce o ojca (574)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Na prośbę klientki, Julii, Tomek obserwuje jej ojca. Dziewczyna poprosiła o pomoc detektywów, bo martwi się o tatę. Twierdzi, że znika na całe noce i nie pracuje w swoim warsztacie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Na prośbę klientki, Julii Obuchowicz, Tomek obserwuje jej ojca, Marcelego. Mężczyzna jest w swoim warsztacie stolarskim. Dziewczyna poprosiła o pomoc detektywów, bo martwi się o tatę. Twierdzi, że znika na całe noce i nie pracuje. Malanowski stara się rozwiać wątpliwości klientki. Mówi jej, że jego ludzie właśnie obserwują Marcelego w stolarni. Następnego dnia detektywi stają się świadkami kłótni między Julią i jej ojcem. Obuchowicz okazuje się bardzo zaborczy w stosunku do córki. Wkrótce słyszą, jak mężczyzna odwołuje spotkanie ze swoim klientem, a następnie jedzie do warsztatu, skąd zabiera jedynie aparat fotograficzny. Tomek postanawia go śledzić. Jest zaskoczony widząc Marcelego, który zza gęstego żywopłotu robi zdjęcia niewiadomemu obiektowi, a następnie szybko odchodzi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także