Malanowski i partnerzy: Poza prawem (768)

Malanowski i partnerzy: Poza prawem (768)

3.8/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Na parking zostaje podstawiony skradziony dzień wcześniej samochód komendanta policji. Okazuje się, że znajdują się w nim zwłoki mężczyzny. Zamordowany to gwałciciel skazany przed kilku laty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka (Tomasz Mandes), Marka (Marek Krupski), Magdy (Magdalena Rembacz) i Anny (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Malanowski w trakcie spotkania z zaprzyjaźnionym komisarzem jest świadkiem dziwnej sytuacji. Na parking zostaje podstawiony skradziony dzień wcześniej samochód komendanta. Znajdują się w nim zwłoki mężczyzny. W ustach denata tkwi pendrive z tajemniczymi materiałami. Zamordowany to gwałciciel skazany przed kilku laty. Detektyw dowiaduje się, że nie jest to pierwsza ofiara znaleziona ostatnio w takich okolicznościach. Wszystkie ofiary to przestępcy, którzy niedawno wyszli z więzienia. Biuro Malanowskiego podejmuje współpracę z policją, by wyjaśnić tę sprawę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także