Malanowski i partnerzy: W trosce o brata (585)

Malanowski i partnerzy: W trosce o brata (585)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Do biura zgłasza się Ewa Brzózka, która niepokoi się o swojego brata, Stefana. Chłopak jest upośledzony. Ufny i przyjaźnie nastawiony do ludzi w przeszłości ciągle padał ofiarą oszustów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Do biura detektywów zgłasza się Ewa Brzózka, która niepokoi się o swojego brata, Stefana. Chłopak jest upośledzony. Ufny i przyjaźnie nastawiony do ludzi w przeszłości ciągle padał ofiarą oszustów. Od pewnego czasu Stefan przynosi do domu niewielkie sumy pieniędzy. Twierdzi, że znalazł pracę, ale nie chce przyznać, gdzie jest zatrudniony. Klientka detektywów obawia się, że brat wplątał się w jakieś kłopoty. Na jej prośbę Malanowski ma go śledzić.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także