Malanowski i partnerzy: Stajenna (294)
serial fabularno-dokumentalny Polska 2011
| Występują: | Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes |
|---|---|
| Reżyseria: | Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski |
| W skrócie: | Do Malanowskiego przychodzi klient, który boi się o swoją narzeczoną; sądzi, że dziewczyna ukrywa przed nim coś strasznego. Detektywi podejmują śledztwo... |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) i jego detektywi: Marta (Marta Leleniewska), Marek (Marek Krupski), Magda (Magdalena Rembacz) i Tomek (Tomasz Mandes) pomagają rozwikłać rodzinne dramaty, odszukać zaginione osoby, wytropić zdradzających się małżonków, handlarzy narkotyków czy podejrzanych o zabójstwo. Sprawy, które zlecają im klienci, są często niezwykle trudne i niebezpieczne.
W tym odcinku
Do Malanowskiego przychodzi Łukasz Stępniewski, który boi się o swoją narzeczoną Inkę. Chłopak sądzi, że dziewczyna ukrywa przed nim coś strasznego. Detektywi podejrzewają, że w sprawę może być zamieszany ojciec Łukasza i współwłaściciel stadniny koni, w której pracuje Inka.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Bronisław Cieślak
jako Bronisław Malanowski -
Marek Krupski
jako Marek -
Magdalena Rembacz
jako Magda -
Tomasz Mandes
jako Tomek -
Anna Lucińska
jako Anna Wilk
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Mariusz Wojaczek
reżyseria
-
Szymon Jakubowski
reżyseria
Zobacz także
- Malanowski i partnerzy: Niewinnie skazany (733) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 3 listopada 6:00
- Malanowski i partnerzy: Fatalne zauroczenie (734) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 3 listopada 6:30
- Malanowski i partnerzy: Jedyny świadek (735) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 3 listopada 7:00
- Malanowski i partnerzy: Oświecenie (736) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 3 listopada 7:30
- Malanowski i partnerzy: Zła wróżba (781) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 3 listopada 8:30
- Malanowski i partnerzy: Niewygodny świadek (782) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 3 listopada 9:00
- Malanowski i partnerzy: Więzy krwi (737) - serial fabularno-dokumentalny - wtorek, 4 listopada 6:00
- Malanowski i partnerzy: Śmierć Tomka (738) - serial fabularno-dokumentalny - wtorek, 4 listopada 6:30
- Malanowski i partnerzy: Król śniegu (739) - serial fabularno-dokumentalny - wtorek, 4 listopada 7:00
- Malanowski i partnerzy: Nagła śmierć (740) - serial fabularno-dokumentalny - wtorek, 4 listopada 7:30
