Malanowski i partnerzy: Boski plan (608)

Malanowski i partnerzy: Boski plan (608)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Do biura Malanowskiego przychodzi ksiądz Jarosław Olędzki. Duchowny martwi się o swoją matkę, która stała się ostatnio bardzo nerwowa. Jego zdaniem kobieta może mieć poważne kłopoty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Do biura Malanowskiego przychodzi ksiądz Jarosław Olędzki. Duchowny martwi się o swoją matkę, Krystynę, która w ostatnim czasie stała się bardzo nerwowa. Zdaniem księdza kobieta może mieć poważne kłopoty. Pierwsze ustalenia detektywów potwierdzają słowa klienta. Magdzie i Tomkowi udaje się podsłuchać jedną z rozmów telefonicznych kobiety. Słyszą jak z kimś się kłóci. Detektyw śledzi Krystynę i dociera do nieznanej mu spelunki. Tam kobieta spotyka się z podejrzanym mężczyzną, który grozi jej ujawnieniem jakichś zdjęć. Wkrótce okazuje się, że nieznajomy to Kazimierz Olędzki, pijak, brutal i recydywista oraz mąż Krystyny i ojciec Jarosława. Ksiądz wyjaśnia ludziom Malanowskiego, że wiele lat temu razem z matką uciekli od ojca. Chce, by detektywi dowiedzieli się dlaczego ojciec ich odnalazł i czego chce od niego i jego matki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także