Malanowski i partnerzy: Dom śmierci (609)

Malanowski i partnerzy: Dom śmierci (609)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Halina Stelmach prosi detektywów o skontrolowanie zięcia, który prawdopodobnie wpadł w długi i ukrywa to przed swoją żoną. Magda i Tomek rozpoczynają obserwację mężczyzny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Halina Stelmach prosi detektywów o skontrolowanie zięcia, Piotra, który prawdopodobnie wpadł w długi i ukrywa to przed swoją żoną a jej córką, Martą. Magda i Tomek rozpoczynają obserwację mężczyzny. Wkrótce stają się świadkami jego spotkania z tajemniczą kobietą. Wygląda na to, że mężczyzna oprócz długów ma jeszcze kochankę. Następnie detektywi ustalają, że Piotr stara się o pracę w pewnej firmie. Kontaktuje się z jej prezesem. Gdy zostaje odrzucony, wpada w furię a niezadowolenie próbuje odreagować na przypadkowym przechodniu. Pani Halina jest zszokowana ustaleniami ludzi Malanowskiego. Informuje o nich córkę. Marta wścieka się, że matka wtrąca się w jej życie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także