Malanowski i partnerzy: Śmierć na budowie (360)

Malanowski i partnerzy: Śmierć na budowie (360)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2011   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Detektywi próbują wyjaśnić zagadkę śmierci Karola, który uległ wypadkowi na budowie. Jego matka jest przekonana, że został zamordowany. Marek zatrudnia się w firmie, w której pracował Karol.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) i jego detektywi: Marta (Marta Leleniewska), Marek (Marek Krupski), Magda (Magdalena Rembacz) i Tomek (Tomasz Mandes) pomagają rozwikłać rodzinne dramaty, odszukać zaginione osoby, wytropić zdradzających się małżonków, handlarzy narkotyków czy podejrzanych o zabójstwo. Sprawy, które zlecają im klienci, są często niezwykle trudne i niebezpieczne.

W tym odcinku

Detektywi próbują wyjaśnić zagadkę śmierci Karola, który zginął w wypadku na budowie. Jego matka jest przekonana, że jej syn został zamordowany. Marek postanawia to sprawdzić i zatrudnia się w miejscu, w którym pracował Karol. Okazuje się, że chłopak nie był lubiany przez współpracowników, którzy często robili mu głupie żarty. Tymczasem Anna odkrywa, że nie przepadali za nim także koledzy ze studiów. Wkrótce przyłapuje jednego z nich na przeszukiwaniu rzeczy zmarłego. Okazuje się, że chłopak jest synem brygadzisty na budowie, gdzie miał miejsce rzekomy wypadek Karola.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także