Malanowski i partnerzy: Przerwane wakacje (486)

Malanowski i partnerzy: Przerwane wakacje (486)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2012   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Przebywającą zagranicą kobietę niepokoi brak kontaktu z partnerem. Magda i Tomek ustalają, że, że sprzedał on swoje mieszkanie, a firma, którą rzekomo prowadził w ogóle nie istnieje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) jest szefem biura detektywistycznego w centrum Warszawy, w którym pracują także młodzi detektywi: Marek (Marek Krupski), Tomek (Tomasz Mandes), Anna (Anna Lucińska) i Magda (Magdalena Rembacz). Razem poszukują oni zaginionych, śledzą zdradzających się małżonków, a także tropią handlarzy narkotyków. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy, a detektywi muszą nierzadko zmierzyć się ze zdemoralizowanymi i przebiegłymi przeciwnikami.

W tym odcinku

Z Malanowskim kontaktuje się Justyna Laskowska. Kobieta przebywa obecnie za granicą i niepokoi ją brak kontaktu ze swoim partnerem, Patrykiem Mioduszewskim. Boi się, że mogło mu się coś stać. Magda i Tomek jadą do jego mieszkania. Okazuje się, że jest zupełnie puste. W śmieciach pozostawionych w koszu Tomek znajduje ulotkę tajemniczego lokalu. Tymczasem Bronisław informuje klientkę, że firma, którą rzekomo prowadził Patryk, tak naprawdę nie istnieje. Co więcej, sprzedał on swoje mieszkanie. Justyna jest zaskoczona. Nie może uwierzyć, że Patryk nic jej nie powiedział. Niedługo potem Tomek i Magda docierają pod adres zamieszczony na ulotce. Okazuje się, że w lokalu organizowane są nielegalne walki...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także