Malanowski i partnerzy: Pieskie życie (584)

Malanowski i partnerzy: Pieskie życie (584)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Malanowski odwiedza ulubioną kafejkę. Kelnerka martwi się o swoją szefową. Do kawiarni przyszła suczka, z którą kobieta nigdy się nie rozstawała. Następnego dnia zwierzę znów odwiedza lokal.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Malanowski pije kawę w ulubionej kafejce, gdy jedna z kelnerek mówi mu, że martwi się o właścicielkę lokalu, panią Marię Wolską. Rano do kawiarni przyszła Czika, suczka, z którą kobieta nigdy się nie rozstawała. Detektyw uspokaja dziewczynę, mówiąc, że psina mogła zgubić się podczas spaceru i przestraszona, postanowiła poczekać na opiekunkę w miejscu, które zna. Oferuje, że zawiezie suczkę do domu. Mąż pani Marii, Krzysztof, dziękuje za odwiezienie zguby. Twierdzi, że Czika uciekła, bo jej pani wyjechała, by załatwić sprawy fundacji, którą prowadzi. Następnego dnia pies ponownie odwiedza kawiarnię. Detektywi odwożą go i odkrywają, że Krzysztof Wolski spędza czas w towarzystwie swojej asystentki. Tymczasem pracownicy fundacji twierdzą, że Maria wyjechała na wakacje.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także