Malanowski i partnerzy: Pęknięte serce (566)

Malanowski i partnerzy: Pęknięte serce (566)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Dariusz Suchta zostaje zabity we własnym domu. Do Malanowskiego zgłasza się jego żona. Sądzi, że sprawcą zbrodni jest chłopak jej córki, Oskar. Marek rozpoczyna poszukiwania podejrzanego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Dariusz Suchta zostaje zabity we własnym domu. Do Malanowskiego zgłasza się jego żona, Hanna. Kobieta jest zdania, że sprawcą zbrodni jest chłopak jej córki, Oskar. Opisuje go jako agresywnego narkomana. Marek rozpoczyna poszukiwania podejrzanego. Odnajduje go w jednym z warszawskich squatów. Chłopak przyznaje, że nie lubił ojca swojej dziewczyny, ale nigdy by go nie zabił. W dodatku nie wie, gdzie jest Paulina. Detektyw musi ustalić, kto zamordował Suchtę i gdzie podziewa się jego córka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także