Malanowski i partnerzy: Martwy diabeł (573)

Malanowski i partnerzy: Martwy diabeł (573)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Klientką detektywów jest Agata, kochanka Remigiusza. Mężczyzna obiecał jej, że po rozwodzie, będą razem. Agata nie do końca mu wierzy. Na jej polecenie detektywi obserwują żonę artysty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Na zlecenie Agaty detektywi obserwują Katarzynę, żonę muzyka, Remigiusza. Mężczyzna obiecał ich klient-ce, że się z nią zwiąże, jak tylko uzyska rozwód. Tymczasem Agata podejrzewa, że małżonka jej ukochanego zrobi wszystko, by jednak zatrzymać go dla siebie. Niebawem okazuje się, że Remigiusz i Katarzyna umówili się na spotkanie w domku letniskowym pod Warszawą. Mają tam omówić kwestię podziału majątku. Gdy Anna i Marek docierają do położonej nad Pilicą działki, dokonują makabrycznego odkrycia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także