Malanowski i partnerzy: Ukochana córka (642)
| Występują: | Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz |
|---|---|
| Reżyseria: | Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski |
| W skrócie: | Malanowski przyjeżdża do komisariatu, w którym przebywa jego były klient. Mężczyznę zatrzymano za próbę pobicia byłego chłopaka córki. Policja twierdzi jednak, że padła ona ofiarą napadu. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| wtorek, 10 lutego za 6 dni |
6:00 | Polsat Doku (z napisami) |
Opis
Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.
W tym odcinku
Malanowski przyjeżdża do komisariatu, w którym przebywa jego były klient, Adam. Mężczyznę zatrzymano za próbę pobicia, byłego chłopaka córki, Radosława. Zdaniem Adama Radek pobił Marcelinę. Policja twierdzi, że kobieta padła ofiarą napadu rabunkowego, a podejrzany ma mocne alibi. Adam twierdzi, że alibi jest wynikiem kontaktów Radosława ze światem przestępczym. Detektywi ustalają, że były chłopak córki Adama był karany, ale od dłuższego czasu ma czystą kartotekę, legalną pracę i opiekuje się młodszą siostrą. Mimo wszystko Malanowski postanawia dokładnie sprawdzić młodego mężczyznę. W jego mieszkaniu odkrywa niepokojące dowody.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Bronisław Cieślak
jako Bronisław Malanowski -
Marek Krupski
jako Marek Krupski -
Anna Lucińska
jako Anna Wilk -
Magdalena Rembacz
jako Magda Dębska -
Tomasz Mandes
jako Tomek Orlik
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Mariusz Wojaczek
reżyseria
-
Szymon Jakubowski
reżyseria
Zobacz także
- Malanowski i partnerzy: Dla dobra dzieci (624) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 4 lutego 6:00
- Malanowski i partnerzy: Wysoka stawka (625) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 4 lutego 6:30
- Malanowski i partnerzy: Srebrne gody (626) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 4 lutego 7:00
- Malanowski i partnerzy: Przeczucie matki (627) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 4 lutego 7:30
- Malanowski i partnerzy: Najskrytsze tajemnice (150) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 4 lutego 8:30
- Malanowski i partnerzy: Uwięzieni w windzie (151) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 4 lutego 9:00
- Malanowski i partnerzy: Dzień zapomnienia (81) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 4 lutego 19:55
- Malanowski i partnerzy: Nasza tajemnica (82) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 4 lutego 20:25
- Malanowski i partnerzy: Przeczucie (83) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 4 lutego 21:00
- Malanowski i partnerzy: Umrzeć z miłości (84) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 4 lutego 21:30
