Malanowski i partnerzy: Kieszonkowe (343)
| Występują: | Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes |
|---|---|
| Reżyseria: | Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski |
| W skrócie: | Aldona podejrzewa o kradzież swego 15-letniego syna Adriana. Detektywi trafiają do opuszczonej hali, gdzie Adrian z kolegą spotykają się z jakimś mężczyzną. Adrian się prostytuuje. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| środa, 6 maja za 3 dni |
21:00 | Polsat Film 2 |
Opis
Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) i jego detektywi: Marta (Marta Leleniewska), Marek (Marek Krupski), Magda (Magdalena Rembacz) i Tomek (Tomasz Mandes) pomagają rozwikłać rodzinne dramaty, odszukać zaginione osoby, wytropić zdradzających się małżonków, handlarzy narkotyków czy podejrzanych o zabójstwo. Sprawy, które zlecają im klienci, są często niezwykle trudne i niebezpieczne.
W tym odcinku
Do biura agencji Malanowskiego zgłasza się Aldona Kryszek. Kobieta martwi się o swojego piętnastoletniego syna Adriana, którego podejrzewa o kradzież. Widziała bowiem w jego pokoju nową drogą komórkę, odtwarzacz muzyki i buty sportowe, których ani ona, ani jej mąż mu nie kupili. Detektywi śledząc chłopca i jego kolegę trafiają do opuszczonej hali, gdzie nastolatki spotykają się z tajemniczym mężczyzną. Wkrótce zdają sobie sprawę, że Adrian się prostytuuje i stąd ma pieniądze na drogie gadżety. Jego matka nie może w to uwierzyć.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Bronisław Cieślak
jako Bronisław Malanowski -
Marek Krupski
jako Marek -
Magdalena Rembacz
jako Magda -
Tomasz Mandes
jako Tomek -
Anna Lucińska
jako Anna Wilk
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Mariusz Wojaczek
reżyseria
-
Szymon Jakubowski
reżyseria
Zobacz także
- Malanowski i partnerzy: Pacjent zero (702) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 4 maja 6:00
- Malanowski i partnerzy: Tęczowy Mister (703) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 4 maja 6:30
- Malanowski i partnerzy: Przegrane życie (704) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 4 maja 7:00
- Malanowski i partnerzy: W potrzasku (705) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 4 maja 7:30
- Malanowski i partnerzy: Dobry duszek (248) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 4 maja 8:30
- Malanowski i partnerzy: Zatruta miłość (249) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 4 maja 9:00
- Malanowski i partnerzy: Pozorna śmierć (333) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 4 maja 20:00
- Malanowski i partnerzy: Smak zemsty (334) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 4 maja 20:30
- Malanowski i partnerzy: Intymne delikatesy (335) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 4 maja 21:00
- Malanowski i partnerzy: Kradzież na kempingu (336) - serial fabularno-dokumentalny - poniedziałek, 4 maja 21:30
