Malanowski i partnerzy: Hotelowy kanciarz (23)

Malanowski i partnerzy: Hotelowy kanciarz (23)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2008-2009   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Magdalena Rembacz
W skrócie:W jednym z warszawskich hoteli od pewnego czasu w tajemniczy sposób giną pieniądze. Właściciel zleca agencji wyjaśnienie tego problemu. Marek i Marta zatrudniają się w hotelu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trójka detektywów wspólnie rozwiązuje różnorodne sprawy kryminalne, zgłaszane przez klientów tytułowego biura mieszczącego się w centrum Warszawy. Jego szefem jest Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak), a partneruje mu dwójka młodych detektywów: Marta (Marta Leleniewska) i Marek (Marek Krupski). Pomagają oni rozwikłać rodzinne dramaty, poszukują zaginionych, śledzą zdradzających się małżonków, a także tropią handlarzy narkotyków. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy, a detektywi muszą nierzadko zmierzyć się ze zdemoralizowanym i przebiegłym przeciwnikiem.

W tym odcinku

W jednym z warszawskich hoteli od pewnego czasu w tajemniczy sposób znikają pieniądze. Jego właściciel, Jerzy Kaczmarek, zleca agencji Malanowskiego wyjaśnienie tego problemu. Nie chce zgłaszać na policję tych kradzieży, by nie wystraszyć swoich klientów. Marek i Marta zatrudniają się w hotelu, by obserwować głównego podejrzanego: recepcjonistę Radka Dzierbę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także