Malanowski i partnerzy: Głodna miłości (298)

Malanowski i partnerzy: Głodna miłości (298)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2011   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Justyna boi się o córkę, która stała się opryskliwa i wulgarna. Detektywi odkrywają, że spotyka się z tajemniczą kobietą i prostytuuje się dla pieniędzy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) i jego detektywi: Marta (Marta Leleniewska), Marek (Marek Krupski), Magda (Magdalena Rembacz) i Tomek (Tomasz Mandes) pomagają rozwikłać rodzinne dramaty, odszukać zaginione osoby, wytropić zdradzających się małżonków, handlarzy narkotyków czy podejrzanych o zabójstwo. Sprawy, które zlecają im klienci, są często niezwykle trudne i niebezpieczne.

W tym odcinku

Do Malanowskiego zgłasza się Justyna Rogowska. Kobieta boi się o swoją córkę Matyldę, która ostatnio bardzo się zmieniła. Stała się opryskliwa, wulgarna, a jej wyniki w nauce znacznie się pogorszyły. Detektywi zaczynają śledzić nastolatkę. Wkrótce odkrywają, że spotyka się ona z tajemniczą kobietą, która codziennie odbiera ją ze szkoły. Jadąc za nimi, trafiają do obskurnego hotelu, w którym Matylda prostytuuje się dla pieniędzy. Detektywi próbują dowiedzieć się, dlaczego ułożona dotychczas dziewczyna wpadła w złe towarzystwo, angażując się w taki proceder.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także