Malanowski i partnerzy (783)

Malanowski i partnerzy (783)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:W biurze Malanowskiego pojawia się Jadwiga, która poszukuje męża Waldemara. Choć zaginiony jest przedstawicielem handlowym i często wyjeżdża, jego zniknięcie wydaje się kobiecie irracjonalne.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka (Tomasz Mandes), Marka (Marek Krupski), Magdy (Magdalena Rembacz) i Anny (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

W biurze Malanowskiego pojawia się zrozpaczona Jadwiga Szymankiewicz, która poszukuje męża Waldemara. Choć zaginiony jest przedstawicielem handlowym i często wyjeżdża, jego zniknięcie wydaje się kobiecie irracjonalne. Jego telefon milczy, a nadajnik GPS w służbowym telefonie nie działa. Marek Krupski odnajduje Waldemara w jego własnym domku letniskowym, o którym Jadwiga nic nie wiedziała.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także