Malanowski i partnerzy (742)

Malanowski i partnerzy (742)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Ekipa Malanowskiego poszukuje 18-letniego syna Teresy Malickiej - Patryka. Chłopak spotykał się z nauczycielką Darią, nad którą znęcał się mąż. Detektywi podejrzewają, że mógł on odkryć jej romans.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka (Tomasz Mandes), Marka (Marek Krupski), Magdy (Magdalena Rembacz) i Anny (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Ekipa Malanowskiego poszukuje 18-letniego syna Teresy Malickiej - Patryka. Chłopak spotykał się z nauczycielką Darią, która była ofiarą przemocy domowej. Detektywi podejrzewają, że agresywny mąż mógł odkryć jej romans i próbował zemścić się na synu klientki. Tymczasem w lasku nieopodal szkoły policja natrafia na zwłoki zaginionego Patryka. W śledztwie pojawia się nowy trop. Okazuje się, że syn klientki założył się z kolegami, że poderwie swoją nauczycielkę i doprowadzi do tego, żeby rozwiodła się z mężem. Jeden z jego kolegów sugeruje, że to Daria, która poznała całą prawdę, mogła pragnąć śmierci swojego młodego kochanka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także