Malanowski i partnerzy (740)

Malanowski i partnerzy (740)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Magda znajduje pod blokiem ciało Jarka Lipszyckiego, który wyskoczył z balkonu. Matka zabitego nie wierzy, że syn popełnił samobójstwo. Detektywi odkrywają, że w grę wchodzi handel narkotykami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka (Tomasz Mandes), Marka (Marek Krupski), Magdy (Magdalena Rembacz) i Anny (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Magda, wracając nad ranem z kolejnej akcji, znajduje pod blokiem ciało Jarka Lipszyckiego. Będący pod wpływem alkoholu i narkotyków mężczyzna wyskoczył z balkonu. Matka zabitego, Joanna, nie wierzy, że syn popełnił samobójstwo. Innego zdania jest jej obecny mąż, Michał Kraśnik, który zdradza detektywom, że Jarek był w konflikcie z jego synem Mateuszem. W toku śledztwa ekipa Malanowskiego ustala, że dziewczyna Jarka, Malina, próbowała wymóc na nim pieniądze na aborcję, a teraz szantażuje Mateusza. W grę może też wchodzić handel narkotykami.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także