Malanowski i partnerzy (729)

Malanowski i partnerzy (729)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Anonimowy nadawca wysyła Malanowskiemu zdjęcie martwej kobiety. Detektywi docierają pod adres dołączony do wiadomości. Na miejscu rozmawiają z właścicielem mieszkania. Twierdzi on, że nie zna ofiary.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka (Tomasz Mandes), Marka (Marek Krupski), Magdy (Magdalena Rembacz) i Anny (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Anonimowy nadawca wysyła Malanowskiemu zdjęcie martwej kobiety. Detektywi docierają pod adres dołączony do wiadomości. Na miejscu rozmawiają z właścicielem mieszkania, który twierdzi, że nie zna ofiary i nie ma nic wspólnego z jej śmiercią. Wkrótce śledczy ustalają tożsamość zamordowanej dziewczyny. Okazuje się, że mężczyzna, z którym rozmawiali, nie mówił prawdy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także