Malanowski i partnerzy (727)

Malanowski i partnerzy (727)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Na prośbę państwa Pacholaków detektywi próbują nawiązać kontakt z ich córką. Zbyt późno docierają do mieszkania dziewczyny - znajdują ją martwą. Podejrzanym jest znany aktor.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 22 września
pojutrze
12:30 Polsat Doku (z napisami)

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Na prośbę Radosława i Małgorzaty Pacholaków detektywi próbują nawiązać kontakt z ich córką Michaliną. Zbyt późno jednak docierają do mieszkania dziewczyny - znajdują ją martwą. Na szyi ofiary widać świeże siniaki. Zespół Malanowskiego ustala, że młoda kobieta w noc swojej śmierci spotkała się z popularnym aktorem, znanym z brutalnego zachowania wobec swoich kochanek. Śledczy podejrzewają, że tym razem artysta całkowicie stracił kontrolę i posunął się za daleko.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także