Malanowski i partnerzy (685)

Malanowski i partnerzy (685)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Do biura Malanowskiego zgłasza się Antoni, który występuje w klubach jako drag queen. Od pewnego czasu mężczyzna dostaje anonimy. Prześladowca grozi mu śmiercią. Śledczy badają sprawę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Do biura Malanowskiego zgłasza się Antoni, który występuje w klubach jako drag queen. Mężczyzna jest przerażony. Od pewnego czasu dostaje anonimy. W ostatnim liście tajemniczy prześladowca grozi mu śmiercią. Śledczy badają sprawę. Odkrywają, że sąsiadka ich klienta chciałaby, by Antoni wyniósł się z jej bloku, a współpracownicy z klubu nie są tak wspierający, jak mężczyzna myślał. Tymczasem stalker uderza kolejny raz.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także