Malanowski i partnerzy (656)

Malanowski i partnerzy (656)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Marek i Ania poszukują zaginionej studentki Klaudii Wliczek. Przyjeżdżają na miejsce, w którym prawdopodobnie przebywa dziewczyna. Z domu słychać kobietę wzywającą pomocy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Marek i Ania poszukują zaginionej studentki Klaudii Wilczek. Ania i Marek przyjeżdżają na miejsce, w którym prawdopodobnie przebywa dziewczyna. Z domu słychać kobietę wzywającą pomocy. Detektywi wkraczają do akcji. Znajdują jedynie radiotelefon. Wkrótce wychodzi na jaw, że porzucony przez Klaudię partner, Rafał Kmiecik, postanowił się zemścić. Zrealizował największy koszmar ukochanej - pogrzebał ją żywcem. Rozpoczyna się wyścig z czasem. Śledczy muszą odnaleźć dziewczynę, zanim będzie za późno.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także