Malanowski i partnerzy (627)

Malanowski i partnerzy (627)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Pod koniec pracy Marek i Ania widzą w oknie naprzeciwko biura sylwetki szarpiących się kobiety i mężczyzny. Podejrzewają, że byli świadkami przemocy domowej i postanawiają interweniować.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Pod koniec pracy Marek i Ania widzą w oknie naprzeciwko biura sylwetki szarpiących się kobiety i mężczyzny. Podejrzewają, że stali się świadkami przemocy domowej i postanawiają interweniować. Szybko trafiają pod właściwe mieszkanie. Drzwi otwiera zdezorientowany mężczyzna, który nie rozumie, o co chodzi. Po chwili, z zakłopotaną miną, zaczyna się tłumaczyć. Z głębi mieszkania wychodzi kobieta, jego żona, która potwierdza jego historię. Para dziękuje detektywom za zainteresowanie i brak obojętności na niepokojąca sytuacje, ale nic takiego nie miało miejsca. Tydzień później u Malanowskiego zjawia się klientka, której sprawa wiąże się z wcześniejszymi wydarzeniami...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także