Malanowski i partnerzy (327)

Malanowski i partnerzy (327)

3.7/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2011   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Joanna prosi Malanowskiego o sprawdzenie jej chłopaka Bartka. Jej ojciec ma do niego poważne zastrzeżenia. Detektywi odkrywają, że Bartek posługuje się fałszywym nazwiskiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) i jego detektywi: Marta (Marta Leleniewska), Marek (Marek Krupski), Magda (Magdalena Rembacz) i Tomek (Tomasz Mandes) pomagają rozwikłać rodzinne dramaty, odszukać zaginione osoby, wytropić zdradzających się małżonków, handlarzy narkotyków czy podejrzanych o zabójstwo. Sprawy, które zlecają im klienci, są często niezwykle trudne i niebezpieczne.

W tym odcinku

Joanna prosi Malanowskiego, by sprawdził jej chłopaka Bartka. Ojciec kobiety go nie znosi, uważając, że jest z jego córką tylko dla jej pieniędzy. Joanna postanawia mu udowodnić, że jest inaczej, a jej narzeczony to uczciwy człowiek. Detektywi zaczynają obserwować Bartka. Dowiadują się, że posługuje się on fałszywym nazwiskiem i spotyka z tajemniczą kobietą, z którą łączy go coś więcej niż przyjaźń. Sprawa zaczyna się komplikować, gdy dochodzi do napadu na sklep, w którym pracuje Joanna.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także