Lombard. Życie pod zastaw 3 (143)

Lombard. Życie pod zastaw 3 (143)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Piotr Kuciński
W skrócie:January Wiśniewski, właściciel restauracji, wygrywa prestiżowy konkurs kulinarny. Wzbudza zazdrość konkurenta, Kubackiego. Próbuje on podważać renomę lokalu i zdolności kulinarne rywala.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 4 marca
za 13 dni
15:00 TV Puls (z napisami)

Opis

Dalsze przygody Kazimierza Barskiego, jego rodziny, pracowników i klientów, którzy pojawiają się w lombardzie z powodu różnych życiowych zawirowań.

W tym odcinku

January Wiśniewski, właściciel małej restauracji, wygrywa prestiżowy konkurs kulinarny. Wygrana wzbudza zazdrość jego konkurenta z branży, Kubackiego. Zawiedziony mężczyzna próbuje podważać renomę lokalu i zdolności kulinarne kolegi, jednak restauracja Januarego od momentu uzyskania nagrody jest bardzo oblegana. Mężczyzna musi więc zatrudnić kogoś do pomocy w kuchni. Wybór pada na ładną i kompetentną Jolkę. W pierwszym dniu jej pracy jeden z klientów lokalu doznaje zatrucia pokarmowego. Tymczasem Adek wciąż próbuje dowiedzieć się czegoś więcej na temat zniknięcia Patrycji. Kornelia coraz bardziej naciska syna na uaktywnienie się w prowadzeniu biznesu. Podejmuje decyzję w sprawie filii prowadzonej przez Maćka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także