Lepsza połowa (16)

Lepsza połowa (16)

serial komediowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Piotr Adamczyk, Weronika Książkiewicz, Artur Żmijewski, Wojciech Mecwaldowski
Reżyseria:Kristoffer Rus
W skrócie:Marek dostaje SMS od Adama, który proponuje, by zagrali jak za dawnych lat. Jest przekonany, że skontaktował się z nim muzyk, z którym występował w zespole. Borys wyznaje Zosi, że jest bezpłodny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Borys (Piotr Adamczyk), były mąż Ani (Weronika Książkiewicz) i brat Marka (Artur Żmijewski), wyruszył w świat i od kilku lat nie daje znaku życia. Marek, który zawsze z nim rywalizował, ma właśnie otworzyć swój pierwszy biznes, niewielką restaurację. Pochłaniają go jednak problemy rodzinne. Jego córka Dusia wciąż znika z domu i spotyka się z Damianem. Syn Kamil nagle rozstał się z dziewczyną, rzucił studia i postanowił wstąpić do zakonu. Żona Jola (Iza Kuna) zarzuca mu, że nie jest dobrym ojcem. Nie wierzy też w powodzenie jego restauracji. Wolałaby, by mąż pracował pod okiem Borysa. Z mitem zaginionego musi mierzyć się także zakochany w Ani Zibi. Choć kobieta sama odeszła od męża, teraz coraz częściej o nim wspomina. Zibi nie wie jeszcze, że Ania spodziewa się dziecka. Tęskni za poczuciem bezpieczeństwa, które zapewniał jej Borys. Obawia się, że beztroski Zibi nie nadaje się na ojca. Aleks (Tomasz Karolak) zakochuje się w Weronice (Anna Dereszowska) z wzajemnością. Kobieta waha się, czy jej dorastająca córka Julia zaakceptuje ich związek. Dziewczyna nie zna swojego ojca i nie ufa kolejnym chłopakom matki. By zdobyć Weronikę, Aleks będzie musiał przekonać do siebie jej córkę.

W tym odcinku

Marek dostaje SMS od Adama, który proponuje, by znów pograli jak za dawnych lat. Jest przekonany, że skontaktował się z nim Adam Nowak, znany muzyk, z którym kiedyś przez chwilę był w zespole. Teraz w Warszawie rozpoczyna on trasę koncertową. Zaskoczony Marek wyciąga gitarę i zaczyna ćwiczyć. Wówczas Jola odczytuje kolejną wiadomość w jego telefonie. Orientuje się, że pisze do niego dawny kolega, z którym Nowacki grywał w tenisa. Nie wie, jak powiedzieć o tym mężowi. W tym momencie dzwoni jednak Nowak. Proponuje zorganizowanie kameralnego koncertu w restauracji Marka. Zosia twierdzi, że chce mieć dziecko z Borysem. On w końcu wyznaje jej, że jest bezpłodny. Wówczas skruszona kobieta oznajmia, że jest w ciąży. Zrozpaczony mężczyzna chce znów rzucić wszystko i wyjechać do Kolumbii. Przekonuje się jednak, jak bardzo bliscy potrzebują go na miejscu. Julia próbuje wybrać między dwoma adoratorami. Wszystko wskazuje na to, że powinna związać się z Filipem. Gdy idzie powiedzieć o tym Kamilowi, zmienia zdanie. Oboje wyznają sobie miłość. W tym czasie Adam Nowak proponuje chłopakowi, by wyruszył z nim w trasę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)