Lepsza połowa (15)

Lepsza połowa (15)

serial komediowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Piotr Adamczyk, Weronika Książkiewicz, Artur Żmijewski, Wojciech Mecwaldowski
Reżyseria:Mariusz Kuczewski
W skrócie:Julia umawia się jednocześnie z Kamilem i Filipem. Rywale wymuszają na niej dokonanie wyboru. W oczekiwaniu na jej decyzję rozmawiają o piłce nożnej. Następnie, zapominając o wybrance, idą do domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Borys (Piotr Adamczyk), były mąż Ani (Weronika Książkiewicz) i brat Marka (Artur Żmijewski), wyruszył w świat i od kilku lat nie daje znaku życia. Marek, który zawsze z nim rywalizował, ma właśnie otworzyć swój pierwszy biznes, niewielką restaurację. Pochłaniają go jednak problemy rodzinne. Jego córka Dusia wciąż znika z domu i spotyka się z Damianem. Syn Kamil nagle rozstał się z dziewczyną, rzucił studia i postanowił wstąpić do zakonu. Żona Jola (Iza Kuna) zarzuca mu, że nie jest dobrym ojcem. Nie wierzy też w powodzenie jego restauracji. Wolałaby, by mąż pracował pod okiem Borysa. Z mitem zaginionego musi mierzyć się także zakochany w Ani Zibi. Choć kobieta sama odeszła od męża, teraz coraz częściej o nim wspomina. Zibi nie wie jeszcze, że Ania spodziewa się dziecka. Tęskni za poczuciem bezpieczeństwa, które zapewniał jej Borys. Obawia się, że beztroski Zibi nie nadaje się na ojca. Aleks (Tomasz Karolak) zakochuje się w Weronice (Anna Dereszowska) z wzajemnością. Kobieta waha się, czy jej dorastająca córka Julia zaakceptuje ich związek. Dziewczyna nie zna swojego ojca i nie ufa kolejnym chłopakom matki. By zdobyć Weronikę, Aleks będzie musiał przekonać do siebie jej córkę.

W tym odcinku

Wandzia na dobre zadomowiła się u Weroniki. Uprzykrza życie Aleksowi i jego narzeczonej. Nieustannie gotuje gołąbki, które zanosi synowi do restauracji. Zjawia się tam także hydraulik Genio, który niedawno przeszedł na emeryturę. Bez pracy nie widzi sensu życia. By mu pomóc, Marek i Aleks psuja rurkę pod zlewem. Genio jednak, który właśnie poznał Wandzię i odkrył smak jej gołąbków, nawet nie myśli o naprawieniu usterki. Tymczasem okazuje się, że wymiana kaloryferów w mieszkaniu matki Aleksa znacznie się przedłuży. Zdesperowany syn postanawia poprosić o pomoc Genia. Dusia, która rzuciła Damiana, musi teraz sama rozwiązywać zadania z matematyki. Nie jest tym zachwycona. Ma też za złe chłopakowi, że o nią nie walczył. Julia umawia się jednocześnie z Kamilem i Filipem. Gdy rywale odkrywają ten fakt, każą jej dokonać wyboru. Dziewczyna prosi o chwilę do namysłu. W oczekiwaniu na jej decyzję chłopcy zaczynają rozmawiać o piłce nożnej. Kiedy nastolatka zjawia się, by z nimi porozmawiać, okazuje się, że obaj adoratorzy poszli już do domu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także