Lepsza połowa (13)

Lepsza połowa (13)

serial komediowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Piotr Adamczyk, Weronika Książkiewicz, Artur Żmijewski, Wojciech Mecwaldowski
W skrócie:Julia dowiaduje się, że Weronika i Aleks starają się o dziecko. Ma żal do matki, że jej nie powiedziała. Kobieta podejrzewa, że córka planuje swój pierwszy raz z Filipem. Chce śledzić nastolatkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Borys (Piotr Adamczyk), były mąż Ani (Weronika Książkiewicz) i brat Marka (Artur Żmijewski), wyruszył w świat i od kilku lat nie daje znaku życia. Marek, który zawsze z nim rywalizował, ma właśnie otworzyć swój pierwszy biznes, niewielką restaurację. Pochłaniają go jednak problemy rodzinne. Jego córka Dusia wciąż znika z domu i spotyka się z Damianem. Syn Kamil nagle rozstał się z dziewczyną, rzucił studia i postanowił wstąpić do zakonu. Żona Jola (Iza Kuna) zarzuca mu, że nie jest dobrym ojcem. Nie wierzy też w powodzenie jego restauracji. Wolałaby, by mąż pracował pod okiem Borysa. Z mitem zaginionego musi mierzyć się także zakochany w Ani Zibi. Choć kobieta sama odeszła od męża, teraz coraz częściej o nim wspomina. Zibi nie wie jeszcze, że Ania spodziewa się dziecka. Tęskni za poczuciem bezpieczeństwa, które zapewniał jej Borys. Obawia się, że beztroski Zibi nie nadaje się na ojca. Aleks (Tomasz Karolak) zakochuje się w Weronice (Anna Dereszowska) z wzajemnością. Kobieta waha się, czy jej dorastająca córka Julia zaakceptuje ich związek. Dziewczyna nie zna swojego ojca i nie ufa kolejnym chłopakom matki. By zdobyć Weronikę, Aleks będzie musiał przekonać do siebie jej córkę.

W tym odcinku

Julia dowiaduje się przez przypadek, że Weronika i Aleks starają się o dziecko. Ma żal do matki, ponieważ umówiły się kiedyś, że będą ze sobą szczere. Kobieta tymczasem podejrzewa, że córka planuje swój pierwszy raz z Filipem. Nie wie, że dziewczyna odmówiła partnerowi i zdecydowała się poczekać. Weronika namawia Aleksa, by schowali się w samochodzie i śledzili nastolatkę. Borys wpada z wizytą, ale Julia nie chce iść z nim na koncert, ponieważ woli spędzić czas z Filipem. Mężczyzna dołącza więc do Weroniki i Aleksa i wkrótce wdaje się z nimi w kłótnię. Do awantury dochodzi także między Filipem a Kamilem. W efekcie ten drugi przykuwa kolegę kajdankami do drabinki na placu zabaw. Następnie idzie do Julii, by wyznać jej swoje uczucia. Jego plan niweczą rodzice dziewczyny, którzy w trakcie jego wypowiedzi wpadają do domu, myśląc, że zastaną młodych podczas uprawiania seksu. Julia bardzo się denerwuje. Matka przeprasza ją i przyznaje, że źle się zachowała. Kamil znajduje pocieszenie u Dusi.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także