Lepsza połowa (12)

Lepsza połowa (12)

serial komediowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Piotr Adamczyk, Weronika Książkiewicz, Artur Żmijewski, Wojciech Mecwaldowski
W skrócie:Weronika chce, by Aleks pomagał jej w pracach domowych. Mężczyzna oświadcza się ukochanej. Ma nadzieję, że dzięki temu przestanie ona prosić go o przysługi. Borys chce przyznać się Zosi do kłamstwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Borys (Piotr Adamczyk), były mąż Ani (Weronika Książkiewicz) i brat Marka (Artur Żmijewski), wyruszył w świat i od kilku lat nie daje znaku życia. Marek, który zawsze z nim rywalizował, ma właśnie otworzyć swój pierwszy biznes, niewielką restaurację. Pochłaniają go jednak problemy rodzinne. Jego córka Dusia wciąż znika z domu i spotyka się z Damianem. Syn Kamil nagle rozstał się z dziewczyną, rzucił studia i postanowił wstąpić do zakonu. Żona Jola (Iza Kuna) zarzuca mu, że nie jest dobrym ojcem. Nie wierzy też w powodzenie jego restauracji. Wolałaby, by mąż pracował pod okiem Borysa. Z mitem zaginionego musi mierzyć się także zakochany w Ani Zibi. Choć kobieta sama odeszła od męża, teraz coraz częściej o nim wspomina. Zibi nie wie jeszcze, że Ania spodziewa się dziecka. Tęskni za poczuciem bezpieczeństwa, które zapewniał jej Borys. Obawia się, że beztroski Zibi nie nadaje się na ojca. Aleks (Tomasz Karolak) zakochuje się w Weronice (Anna Dereszowska) z wzajemnością. Kobieta waha się, czy jej dorastająca córka Julia zaakceptuje ich związek. Dziewczyna nie zna swojego ojca i nie ufa kolejnym chłopakom matki. By zdobyć Weronikę, Aleks będzie musiał przekonać do siebie jej córkę.

W tym odcinku

Weronika chce, by Aleks pomagał jej w pracach domowych. Mężczyzna nie ma na to ochoty. Postanawia oświadczyć się ukochanej. Ma nadzieję, że dzięki temu kobieta przestanie prosić go o drobne przysługi. Gdy wreszcie omija wszelkie przeszkody i prosi Weronikę o rękę, partnerka stwierdza, że oświadczyny przyjmuje, ale nie zwalnia go to z wykonywania części obowiązków. Borys chce przyznać się Zosi, że skłamał w sprawie swojego statusu majątkowego. Ma dość oszczędzania pieniędzy i udawania biedaka. Mężczyzna wpada na pomysł, by powiedzieć kobiecie, że żyje skromnie, bo jest z natury oszczędny. Zosia nie do końca wierzy w jego słowa, jednak cieszy się, że Borys robi tak wiele, by jej zaimponować.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także