Lekarze na start (19)

Lekarze na start (19)

7.5/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Kamil Szeptycki, Dominika Kryszczyńska, Maria Pawłowska, Zuzanna Grabowska
Reżyseria:Grzegorz Lewandowski, Sylwester Jakimow
W skrócie:Pacjentem Zuzy i Łukasza jest młody mężczyzna, skarżący się na silny ból brzucha. Rafał namawia Piotrka, by zrobił specjalizację z anestezjologii. Szuma próbuje pomóc Marzenie, która jest w śpiączce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia piątki absolwentów medycyny: Zuzy (Dominika Kryszczyńska), Dagi (Maria Pawłowska), Piotra (Kamil Szeptycki), Marty (Zuzanna Grabowska) i Łukasza (Filip Gurłacz), którzy trafiają na staż do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego. Tam będą stawiać pierwsze diagnozy, przeprowadzać poważne zabiegi, ale także ratować i tracić pacjentów. Największym marzeniem każdego z młodych lekarzy jest rezydentura na oddziale chirurgii, jednak wymarzoną pracę otrzyma tylko jedno z nich... Ich perypetie zawodowe będą się przeplatać z zawirowaniami w życiu osobistym. Za każdym z bohaterów stoi bowiem inna historia, którą widzowie będą poznawać z odcinka na odcinek.

W tym odcinku

Pacjentem Zuzy i Łukasza na SOR-ze zostaje młody mężczyzna, skarżący się na silny ból brzucha. Piotrek spędza cały dzień z Rafałem, który namawia go, by zrobił specjalizację z anestezjologii. Przy okazji chłopak wypytuje o szczegóły z życia Marty. Doktor Szuma nadal próbuje pomóc Marzenie - młodej pacjentce pozostającej w śpiączce. Daga namawia Izę, by dowiedziała się czegoś o kobiecie, którą regularnie odwiedza w szpitalu psychiatrycznym doktor Kilian. Dziewczyna nie wie, że jej prośba może przysporzyć siostrze kolejnych problemów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także