x
Kuchenne rewolucje: Zielonki, Bistro Obora (13/15)

Kuchenne rewolucje: Zielonki, Bistro Obora (13/15)

program rozrywkowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Bistro 'Obora' otworzyli Waldek i jego życiowa partnerka, Mariola. Oboje nie mieli żadnego doświadczenia w prowadzeniu restauracji. Lokal położony jest przy głównej drodze, ma jednak niewielu gości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przez jedenaście sezonów programu Magda Gessler przeprowadziła rewolucje w setkach restauracji w całej Polsce, dokonując metamorfozy i dając lokalom oraz ich właścicielom nowe życia. To jednak nie koniec jej misji. W kolejnej edycji o pomoc poproszą nowi restauratorzy, którzy nie potrafią sprostać licznym wyzwaniom związanym z prowadzeniem własnego biznesu. Magda Gessler rozwiąże również ich problemy osobiste, wiedząc, że nieudane interesy często związane są z brakiem spełnienia w życiu osobistym.

Bistro "Obora" otworzyli Waldek i jego życiowa partnerka, Mariola. Oboje nie mieli żadnego doświadczenia w prowadzeniu restauracji. Lokal położony jest przy głównej drodze, a pod sąsiadującymi z nim sklepami parkują samochody - ma jednak niewielu gości. Z pewnością nie zachęca ich menu, na które składają się m.in. "domowe pierogi", udka z kurczaka, flaki, zupa pieczarkowa. Żeby poprawić sytuację restauracji, właściciele zaczęli podawać tanie obiady dnia. Od tamtej pory do "Obory" przychodzili robotnicy. Waldek narzeka jednak na takich klientów. Z kolei na niego narzekają przeciążone pracą kucharki. Przybyła na pomoc Magda Gessler w pewnym momencie sama zwątpi w powodzenie własnej rewolucji.

Zobacz także