x
Kuchenne rewolucje (14)

Kuchenne rewolucje (14)

program rozrywkowy Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Właścicielem baru Krupniok jest Marek. Lokal oferuje przede wszystkim placki ziemniaczane i pierogi. Niestety, choroba Marka odbiła się na rentowności lokalu. Potrzebna jest pomoc specjalistki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler ponownie rusza w Polskę, by pomóc właścicielom restauracji w rozwiązaniu ich problemów. Jedna z najbardziej znanych kulinarnych ekspertów w Polsce doskonale zdaje sobie sprawę, że prowadzenie własnego biznesu jest wymagającym zadaniem, i co należy zrobić, żeby odnieść sukces.

Właścicielem niewielkiego baru Krupniok w Namysłowie jest Marek, który prowadzi go razem z dobrym znajomym oraz siostrą. Lokal znajduje się na jednym z osiedli. Oferuje przede wszystkim placki ziemniaczane i pierogi. Marek, szef kuchni, bardzo długo tworzył recepturę pierwszego dania, równie długo poszukiwał do niego idealnych ziemniaków. Dzięki temu szybko przekonał do swoich potraw mieszkańców miasta, a Krupniok zaczął przynosić dochody. Niestety, pewnego dnia Marek zachorował, co uniemożliwiło mu codzienną pracę. Nie znalazł dla siebie zastępstwa w kuchni, zaś wszystkie dochody baru przeznaczono na leczenie. Stan zdrowia mężczyzny poprawił się, ale jego restauracja straciła klientów. Obecnie nikt tam nie zagląda, mimo że wszyscy dokładają wszelkich starań, żeby placki i pierogi były tak dobre, jak kiedyś. W tej sytuacji ostatnim ratunkiem pozostaje wezwanie Magdy Gessler.

Zobacz także