Kuchenne rewolucje: Nysa, Bistro Pod Aniołami (7)

Kuchenne rewolucje: Nysa, Bistro Pod Aniołami (7)

program rozrywkowy Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Od ponad 20 lat restaurację na rynku w Nysie prowadzi pani Genowefa. Kiedyś smaczne jedzenie przyciągało do lokalu klientów. Obecnie puste wnętrze wypełniają kłótnie i wieczne pretensje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler przyjmuje zaproszenia kolejnych właścicieli lokali gastronomicznych, którzy potrzebują pomocy. Odwiedza restauracje stojące na krawędzi bankructwa i przejmuje w nich obowiązki szefa. Wykorzystuje swoje doświadczenie w branży i niezawodną intuicję. Próbuje potraw, testuje umiejętności personelu i sprawdza higienę pracy. Potem na dwa dni zamyka lokal i wprowadza poprawki: układa nową kartę, uczy kulinarnych sztuczek i zmienia wystrój wnętrz. Goście ocenią efekty metamorfozy lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca, by sprawdzić, czy ciężką pracę zwieńczył sukces.

W samym sercu miasta, na rynku, mieści się najstarsza restauracja w Nysie. Od ponad dwudziestu lat prowadzi ją pani Genowefa. Na początku pomagał jej mąż, teraz wspiera ją córka, która wkrótce sama będzie prowadziła lokal. Kiedyś smaczne jedzenie przyciągało do restauracji stałych klientów. Obecnie puste wnętrze wypełniają kłótnie i wieczne pretensje. Magda Gessler spróbuje odnaleźć w nim anielską atmosferę. Na drodze do celu staną jej anioły, lalki i negatywne emocje.

Zobacz także