×
Komisarz Alex 9: Maja przed północą (109)

Komisarz Alex 9: Maja przed północą (109)

serial kryminalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Krystian Wieczorek, Karolina Nolbrzak, Ireneusz Czop, Marta Malikowska
Reżyseria:Maciej Migas
W skrócie:Do ekipy policyjnej dołącza Nina Kruk. Śledczy otrzymują zgłoszenie o wypadku. Znana dziennikarka radiowa potrąciła śmiertelnie kobietę. Leon ustala jednak, że ofiara była już martwa przed wypadkiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą kolejne skomplikowane śledztwa. Po wyjeździe Michała Orlicza (Antoni Pawlicki) i Ewy (Agnieszka Więdłocha) na misję do Ameryki Południowej opiekę nad czworonożnym detektywem przejmuje nowy komisarz Piotr Górski (Krystian Wieczorek). Duet stawia czoło wielu wyzwaniom i niebezpieczeństwom, tropiąc groźnych przestępców.

W tym odcinku

Po zaginięciu Orlicza i Ewy do wydziału trafia Nina Kruk. Zastępowała ona kiedyś Puchałę, którego wysłano wówczas na szkolenie do USA. Górski zastanawia się, czy powinien przejąć obowiązki Orlicza. Tymczasem policja otrzymuje zgłoszenie o wypadku. Okazuje się, że znana dziennikarka radiowa Maja potrąciła śmiertelnie kobietę. Na miejscu zdarzenia Leon mówi kolegom, że kobieta nie żyła już wcześniej. Górski i jego koledzy muszą rozwiązać skomplikowaną zagadkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)