Komisarz Alex 9: Wiadomość od morderczyni (107)

Komisarz Alex 9: Wiadomość od morderczyni (107)

5.8/10
serial kryminalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Krystian Wieczorek, Ireneusz Czop, Sebastian Jasnoch, Janusz Chabior
Reżyseria:Maciej Migas
W skrócie:Wieczorem na oczach starszego mężczyzny zostaje uduszona kobieta. Morderczyni pakuje zwłoki do samochodu i ucieka. Alex znajduje zwłoki w lesie. Ofiarą morderstwa jest modelka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą kolejne skomplikowane śledztwa. Po wyjeździe Michała Orlicza (Antoni Pawlicki) i Ewy (Agnieszka Więdłocha) na misję do Ameryki Południowej opiekę nad czworonożnym detektywem przejmuje nowy komisarz Piotr Górski (Krystian Wieczorek). Duet stawia czoło wielu wyzwaniom i niebezpieczeństwom, tropiąc groźnych przestępców.

W tym odcinku

Późnym wieczorem na oczach starszego mężczyzny zostaje uduszona młoda kobieta. Morderczyni pakuje zwłoki do samochodu i ucieka. Niebawem okazuje się, że pojazd był kradziony. Alex znajduje zwłoki w lesie. Ofiarą morderstwa jest modelka, której chłopak kilka dni wcześniej popełnił samobójstwo. Główną podejrzaną o zbrodnię staje się jego siostra. Górski podejrzewa, że chciała zemścić się na modelce. Tymczasem prawdziwa morderczyni przysyła na policję e-mail. Rozpoczyna grę, w której obnaża bezradność śledczych. Alex pomaga policji rozwiązać skomplikowaną zagadkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)