x
Komisarz Alex 9: Gołąb Jakuba (105)

Komisarz Alex 9: Gołąb Jakuba (105)

serial kryminalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Krystian Wieczorek, Wojciech Urbański, Ireneusz Czop, Tomasz Borkowski
Reżyseria:Maciej Migas
W skrócie:Hodowca gołębi, Jakub Karczyński, ginie w swoim domu w wyniku wybuchu. Puchała, Marta i Alex badają sprawę. Orlicz i Ewa przebywają w Brazylii, by deportować do kraju groźnego gangstera.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 19 kwietnia
za 5 dni
13:20 TVP HD (z napisami)

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą kolejne skomplikowane śledztwa. Po wyjeździe Michała Orlicza (Antoni Pawlicki) i Ewy (Agnieszka Więdłocha) na misję do Ameryki Południowej opiekę nad czworonożnym detektywem przejmuje nowy komisarz Piotr Górski (Krystian Wieczorek). Duet stawia czoło wielu wyzwaniom i niebezpieczeństwom, tropiąc groźnych przestępców.

W tym odcinku

Hodowca gołębi, Jakub Karczyński, ginie w swoim domu w wyniku wybuchu. Puchała, Marta i Alex badają sprawę. Orlicz i Ewa przebywają w Brazylii, by deportować do kraju groźnego gangstera. Zespół odkrywa, że jeden z ptaków został wcześniej skradziony i wrócił do gołębnika Karczyńskiego z bombą. Okazuje się, że zamordowany hodowca odkrył tajemnicę syna, Zbyszka. Wraz z gangsterem Vadimem zorganizował on przemyt narkotyków z Mołdawii do Polski, wykorzystując do tego gołębie. Na trop gangstera wpada też policjant Górski, który pracuje pod przykrywką jako diler. Gołębica doprowadza policjantów do kryjówki. Górski, nie zdradzając swej tożsamości, pomaga Puchale i Marcie w czynnościach śledczych.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)