×
Komisarz Alex 2: Prawdziwa śmierć (24)

Komisarz Alex 2: Prawdziwa śmierć (24)

serial kryminalny Polska 2012   od 12 lat
Występują:Jakub Wesołowski, Magdalena Walach, Przemysław Sadowski, Ireneusz Czop
Reżyseria:Krzysztof Lang
W skrócie:W pożarze samochodu ginie młoda kobieta. Makler giełdowy stwierdza, że to jego żona. Sekcja zwłok wykazuje jednak, że za kierownicą auta siedziała prostytutka. Bromski rozpoczyna śledztwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy łódzkich policjantów zajmujących się sprawami kryminalnymi. Komisarz Marek Bromski (Jakub Wesołowski) współpracuje na co dzień z podkomisarz Lucyną Szmidt (Magdalena Walach) i Ryszardem Puchałą (Ireneusz Czop). W rozwiązywaniu kryminalnych zagadek niezwykle pomocny jest także pies Marka, dzielny Alex.

W tym odcinku

W pożarze samochodu ginie młoda kobieta. Makler giełdowy stwierdza, że ofiarą jest jego żona. Sekcja zwłok wykazuje jednak, że w rzeczywistości za kierownicą auta siedziała prostytutka, która cierpiała na cukrzycę. Bromski i jego współpracownicy rozpoczynają śledztwo. Ustalają, że zeznania maklera nie są jednoznaczne i mężczyzna prawdopodobnie coś ukrywa. Wkrótce wpadają na trop zaplanowanej przez niego intrygi, której celem było wyłudzenie dużej sumy pieniędzy z ubezpieczenia. Tymczasem Lucyna oświadcza Bromskiemu i Puchale, że planuje przenieść się ze swoim partnerem do innego miasta.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)