Komisarz Alex 2: Trzy sekundy (25)

Komisarz Alex 2: Trzy sekundy (25)

5.8/10
serial kryminalny Polska 2012   od 12 lat
Występują:Jakub Wesołowski, Magdalena Walach, Karolina Chapko, Ireneusz Czop
Reżyseria:Krzysztof Lang
W skrócie:Na dużym targowisku ginie jeden z handlarzy, ale żaden z kupców nie chce współpracować z policją. Bromski udaje bezrobotnego, który szuka pracy i wpada na trop przemytników broni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy łódzkich policjantów zajmujących się sprawami kryminalnymi. Komisarz Marek Bromski (Jakub Wesołowski) współpracuje na co dzień z podkomisarz Lucyną Szmidt (Magdalena Walach) i Ryszardem Puchałą (Ireneusz Czop). W rozwiązywaniu kryminalnych zagadek niezwykle pomocny jest także pies Marka, dzielny Alex.

W tym odcinku

Na dużym targowisku w zagadkowych okolicznościach ginie jeden z handlarzy. Policjanci podejrzewają zabójstwo, ale żaden z pracujących tam sprzedawców nie chce z nimi współpracować. Bromski próbuje zdobyć ich zaufanie. W tym celu udaje bezrobotnego, który szuka jakiejkolwiek pracy. Wkrótce komisarz poznaje żonę zamordowanego, piękną Rosjankę, która prowadzi bar niedaleko targowiska. Z czasem wpada na trop byłych żołnierzy ze wschodu, którzy zajmują się przemytem broni. Dawni wojskowi odpowiadają za śmierć handlarza i grożą też jego żonie. Bromski, próbując ją ratować, wpada w zastawioną przez nich pułapkę. Jego życie zależy teraz od Aleksa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)