Klan
odc. 4642
| Występują: | Tomasz Stockinger, Andrzej Grabarczyk, Izabela Trojanowska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska |
|---|---|
| W skrócie: | Janusz jest zirytowany przedłużającą się obecnością Tymona i Edyty. Tola zdaje swój pierwszy egzamin na medycynie, a Pawełek ją wspiera. Gustaw i Górzyński planują atrakcje na jubileusz Lubicza. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.
W tym odcinku
Janusz jest już zirytowany przedłużającym się pobytem Tymona i Edyty w jego domu. Tymczasem Agnieszkę po południu odwiedza Marzena w towarzystwie mecenasa. Okazuje się, że tak jak przypuszczała, Sobol w testamencie przekazał jej niewiele, w większości obdarowując swoje dzieci. Ich majątkiem zarządza teraz pani Bluszcz. Bruno przypomina jednak, że wciąż przysługuje jej zachowek. Tola zdaje swój pierwszy egzamin na medycynie, a Pawełek, który również ma ważne zaliczenie, wspiera ją i czeka pod salą. Pojawiają się tam również Tomek oraz Laura Dudek. Gustaw i Górzyński planują atrakcje na jubileusz Pawła. Ich naradę przerywa Lubicz, więc spotkanie przenosi się do domu Anny. Zjawia się tam również Wiga. Tymczasem Irmina i Filip zabierają dzieci na szczepienie. Rutka zostaje w domu. Wieczorem Irmina chwali pracę Filipa i cieszy się, że Igor w końcu mu zaufał. Ten przyznaje się, że pod ich nieobecność zamontował w domu kamery, co wywołuje oburzenie Irminy.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Tomasz Stockinger
jako Paweł Lubicz -
Andrzej Grabarczyk
jako Jerzy Chojnicki -
Izabela Trojanowska
jako Monika Ross -
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
jako Grażyna Lubicz-Kwapisz -
Grzegorz Wons
jako Leopold Kwapisz -
Jan Piechociński
jako Feliks Nowak -
Paulina Holtz
jako Agnieszka -
Joanna Żółkowska
jako Anna Surmacz-Koziełlo -
Kaja Paschalska
jako Ola Lubicz-Woźniacka -
Marcin Kwaśny
jako Rafał Woźniacki -
Dariusz Lewandowski
jako Darek Kurzawski -
Anna Powierza
jako Czesia Kot-Kurzawska -
Tomasz Bednarek
jako Jacek Borecki -
Natalia Rewieńska
jako Paulina -
Laura Łącz
jako Gabriela Wilczyńska -
Magdalena Wójcik
jako Beata -
Julia Królikowska
jako Kasia Lubicz -
Mirosław Jękot
jako Antoni Zabużański -
Mariusz Krzemiński
jako Mariusz Kwarc -
Jacek Borkowski
jako Piotr Rafalski -
Edyta Herbuś
jako redaktor Marta Orłowska
Zobacz także
- Klan (1347) - telenowela - dziś, 9 lutego 10:05 i 1 późniejsza emisja
- Klan (1346) - telenowela - noc pon./wt., 9 na 10 lutego 3:50
- Klan (1348) - telenowela - wtorek, 10 lutego 10:05 i 1 późniejsza emisja
- Klan (1349) - telenowela - środa, 11 lutego 10:00 i 1 późniejsza emisja
- Klan (4651) - telenowela - środa, 11 lutego 18:10
- Klan (1350) - telenowela - czwartek, 12 lutego 10:05 i 1 późniejsza emisja
- Klan (4652) - telenowela - czwartek, 12 lutego 18:10
- Klan (1351) - telenowela - piątek, 13 lutego 10:00 i 2 późniejsze emisje
- Klan (4653) - telenowela - piątek, 13 lutego 18:10
- Klan (1352) - telenowela - poniedziałek, 16 lutego 9:55 i 1 późniejsza emisja
