Klan (4626)

telenowela Polska 2025   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Bożenka razem z dziećmi przeprowadza się do swojej matki. Tymczasem Miłosz leży w szpitalu po zawale. Jasiek niezbyt dobrze wspomina sylwestra, ponieważ Tola ciągle mówiła o młodym Lubiczu i Tomku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 2 stycznia
za 13 dni
18:10 TVP 1 (z napisami)

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Bożenka razem z dziećmi przeprowadza się do swojej matki. Tymczasem Miłosz leży w szpitalu po zawale. Grażynka udaje się tam, aby dowiedzieć się o stan zdrowia zięcia. Spotyka Bolka i Heniutkę. Irmina wybiera się do kliniki. Natrafia na Marczyńskiego, który jest w złym humorze. Andrzej opowiada jej o problemach z dorosłą córką, która mieszka w Londynie. Po tym, jak opuścił ją mąż, wpadła w nałóg. Irmina sugeruje, że powinien do niej pojechać. Jasiek niezbyt dobrze wspomina sylwestra, ponieważ Tola ciągle mówiła o młodym Lubiczu i Tomku. Wydaje mu się, że pozostaną jednak tylko przyjaciółmi. Tymczasem Jerzy spędził ten wieczór z wnukami, co bardzo mu się podobało. Kamila jest zadowolona, widząc brata w lepszej formie. Gustaw zaś chwali się, że zostali z Agatą królami balu z powodu jego nietypowego stroju - przebrał się za ziarnko grochu. Surmaczowa wspomina swoje zwycięstwo na balu sylwestrowym sprzed lat i chce pokazać gościom diadem, który wówczas dostała. Ku swojemu przerażeniu odkrywa jednak, że sejf, w którym go trzymała, jest pusty.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także