Klan
odc. 4610
| Występują: | Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska |
|---|---|
| W skrócie: | Miłosz zjawia się wcześnie rano w szpitalu, aby odwiedzić małego Miłoszka. Magda zapewnia, że poinformuje go, gdy stan chłopca się poprawi. Grażyna postanawia odbyć poważną rozmowę z Maćkiem. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| czwartek, 4 grudnia za 12 dni |
18:10 | TVP 1 (z napisami) |
Opis
Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.
W tym odcinku
Miłosz zjawia się wcześnie rano w szpitalu, aby odwiedzić małego Miłoszka. Niestety wciąż niewiele wiadomo, ale Magda zapewnia, że poinformuje go, gdy stan chłopca się poprawi. Kamila zastanawia się, czy powinna powiedzieć Bożence o nieślubnym dziecku jej męża. Borys odradza jej to, podkreślając, że może to być nieprawdą, zwłaszcza, że informacja nie pochodzi bezpośrednio od Miłosza. Tymczasem w domu Dymków rozlega się dźwięk alarmu. Dżastin oznajmia, że widział kota w ogrodzie. Dymka jednak nie rezygnuje z interwencji patrolu. Grażyna postanawia odbyć poważną rozmowę z Maćkiem. Delikatnie wypytuje o jego nowego kolegę oraz rachunki w barze. Jerzy oczekuje na przyjazd Dominiki z Poznania. Zniecierpliwiona jest też Mariola, która bardzo chcąc poznać jego córkę. Gdy ta wreszcie przybywa, uroczyście wręcza ojcu rysunek, będący pierwszym dziełem jego starszej wnuczki.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Tomasz Stockinger
jako Paweł Lubicz -
Barbara Bursztynowicz
jako Elżbieta -
Andrzej Grabarczyk
jako Jerzy Chojnicki -
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
jako Grażyna Lubicz-Kwapisz -
Grzegorz Wons
jako Leopold Kwapisz -
Izabela Trojanowska
jako Monika Ross -
Jan Piechociński
jako Feliks Nowak -
Paulina Holtz
jako Agnieszka -
Joanna Żółkowska
jako Anna Surmacz-Koziełlo -
Kaja Paschalska
jako Ola Lubicz-Woźniacka -
Marcin Kwaśny
jako Rafał Woźniacki -
Dariusz Lewandowski
jako Darek Kurzawski -
Anna Powierza
jako Czesia Kot-Kurzawska -
Tomasz Bednarek
jako Jacek Borecki -
Natalia Rewieńska
jako Paulina -
Laura Łącz
jako Gabriela Wilczyńska -
Magdalena Wójcik
jako Beata -
Julia Królikowska
jako Kasia Lubicz -
Mirosław Jękot
jako Antoni Zabużański -
Mariusz Krzemiński
jako Mariusz Kwarc -
Jacek Borkowski
jako Piotr Rafalski
Zobacz także
- Klan (1300) - telenowela - poniedziałek, 24 listopada 10:00 i 1 późniejsza emisja
- Klan (4602) - telenowela - poniedziałek, 24 listopada 18:10
- Klan (1299) - telenowela - noc pon./wt., 24 na 25 listopada 3:55
- Klan (1301) - telenowela - wtorek, 25 listopada 10:00 i 1 późniejsza emisja
- Klan (4603) - telenowela - wtorek, 25 listopada 18:10
- Klan (1302) - telenowela - środa, 26 listopada 10:00 i 1 późniejsza emisja
- Klan (4604) - telenowela - środa, 26 listopada 18:10
- Klan (1303) - telenowela - czwartek, 27 listopada 10:00 i 1 późniejsza emisja
- Klan (4605) - telenowela - czwartek, 27 listopada 18:10
- Klan (1304) - telenowela - piątek, 28 listopada 9:55 i 2 późniejsze emisje
