Klan
odc. 4424
Występują: | Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska |
---|---|
W skrócie: | Mariusz jest wdzięczny Antkowi i jego bratu, że zgodzili się zrzec części spadku. Dzięki temu spłaci kredyt. Pani Róża rozmawia z Zuzą o maturze. Zachęca ją do ponownego podejścia do egzaminu. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.
W tym odcinku
Mariusz jest wdzięczny Antkowi i jego bratu, że zgodzili się zrzec części spadku po matce, co pozwoli mu spłacić ostatni kredyt. Dziękuje także Michałowi, który rozmowami z synami wpłynął na ich decyzję. Czesia martwi się stanem elektryki w domu i nieco niezręcznie czuje się z tym, że Darek jest teraz odpowiedzialny za naprawy, podczas gdy Brajan przebywa w Topolinie. Gdy dzieci wracają z przedszkola, Darek rozpoczyna robotyw domu. Wkrótce odwiedza go Anulka, która zaczyna opowiadać o swoich studiach. Darek wspomina o znajomej Marzenie Sobol, co wywołuje u dziewczyny spore zaskoczenie. Ola pyta siostrę o plany dotyczące osiemnastki Zosi i Tosi. Kiedy dowiaduje się, że w domu ma być około stu gości, sugeruje, żeby impreza odbyła się w klubie. Tymon podziela jej opinię. Pani Róża rozmawia z Zuzą o maturze, pytając, dlaczego jej się nie powiodło. Zachęca dziewczynę do ponownego podejścia do egzaminu. Uważa, że Zuza potrzebuje korepetytora z matematyki i postanawia wziąć sprawy w swoje ręce.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Tomasz Stockinger
jako Paweł Lubicz -
Barbara Bursztynowicz
jako Elżbieta -
Andrzej Grabarczyk
jako Jerzy Chojnicki -
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
jako Grażyna Lubicz-Kwapisz -
Grzegorz Wons
jako Leopold Kwapisz -
Izabela Trojanowska
jako Monika Ross -
Jan Piechociński
jako Feliks Nowak -
Paulina Holtz
jako Agnieszka -
Joanna Żółkowska
jako Anna Surmacz-Koziełlo -
Kaja Paschalska
jako Ola Lubicz-Woźniacka -
Marcin Kwaśny
jako Rafał Woźniacki -
Dariusz Lewandowski
jako Darek Kurzawski -
Anna Powierza
jako Czesia Kot-Kurzawska -
Tomasz Bednarek
jako Jacek Borecki -
Natalia Rewieńska
jako Paulina -
Laura Łącz
jako Gabriela Wilczyńska -
Magdalena Wójcik
jako Beata -
Julia Królikowska
jako Kasia Lubicz -
Mirosław Jękot
jako Antoni Zabużański -
Mariusz Krzemiński
jako Mariusz Kwarc -
Jacek Borkowski
jako Piotr Rafalski
Zobacz także
- Klan (1189) - telenowela - dziś, 16 czerwca 9:50 i 1 późniejsza emisja
- Klan (1190) - telenowela - wtorek, 17 czerwca 9:50 i 1 późniejsza emisja
- Klan (1191) - telenowela - środa, 18 czerwca 9:55 i 1 późniejsza emisja
- Klan (1192) - telenowela - poniedziałek, 23 czerwca 9:55 i 1 późniejsza emisja
- Klan (1193) - telenowela - wtorek, 24 czerwca 10:00 i 1 późniejsza emisja
- Klan (1194) - telenowela - środa, 25 czerwca 9:55 i 1 późniejsza emisja
- Klan (1195) - telenowela - czwartek, 26 czerwca 9:55 i 1 późniejsza emisja
- Klan (1196) - telenowela - piątek, 27 czerwca 9:55 i 1 późniejsza emisja