×
Klan (4343)

Klan

odc. 4343

telenowela Polska 2024   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Paweł postanawia odmówić sąsiadowi wspólnego wyjazdu. Wiga przekonuje go jednak, że powinni się poświęcić w ramach dbania o stosunki sąsiedzkie. Michała czeka trudna rozmowa z Olgą i Szczepanem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Grażyna opowiada Leokadii, jak udało się przekonać Maćka, aby ponownie zajął się preclownią i barem. Martwi się jednak, że takie zachowania mogą się u niego powtarzać. Leokadia obiecuje, że gdy ruszy jego jadłodajnia, będzie nad nim czuwać. Paweł postanawia odmówić sąsiadowi wspólnego wyjazdu na działkę nad Liwcem. Wiga przekonuje go jednak, że powinni się poświęcić i w ramach dbania o dobre stosunki sąsiedzkie spędzić kilka dni ze Skoczkami. Antek wraca z praktyk. Żałuje, że Justyna nie dojechała, bo mogliby miło spędzić czas razem. Opowiada Mariuszowi, że zamiast tego, dziewczyna jeździła z Norbertem po Polsce w poszukiwaniu działki do kupienia. Po południu Norbert prosi Mariusza o pomoc w warsztacie. Dżesika, Dżastin i Dymka spędzili razem weekend na paradzie katarynek na Śląsku. Dżesika dziękuje Waldkowi za miło spędzony czas. Zawozi też kilka odpustowych drobiazgów Czesi. Ta ponownie przekonuje ją, że Dymka to świetny kandydat na męża. Michała czeka trudna rozmowa z Olgą i Szczepanem, którzy właśnie wrócili z Wilna. Zdecydował, że Felicja zostanie z nim.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także