×
Klan (4342)

Klan

odc. 4342

telenowela Polska 2024   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Antek zauważa, że Mariusz ma dobry humor i podejrzewa, że ma to związek z Patrycją. Ten potwierdza jego przypuszczenia. Dżesika pyta Dymkę o plany na weekend, a on informuje, że wyjeżdża służbowo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Antek zauważa, że Mariusz ma bardzo dobry humor i podejrzewa, że ma to związek z Patrycją. Mariusz potwierdza i pyta, czy nie będzie miał nic przeciwko jego rozwodowi z Kingą. Dżesika pyta Dymkę o plany na weekend, a ten informuje, że wyjeżdża służbowo. Antek chce wyjść wcześniej z warsztatu, ponieważ wieczorem jedzie na dwa dni na praktyki do stajni. Planuje zabrać ze sobą Justynę. Jednak dziewczyna informuje, że w weekend razem z Norbertem będzie zajmować się dokumentowaniem działek do kupienia. Dżesika wraca wcześniej do domu. Słyszy dobiegająca z tarasu dziwną muzykę. Ze zdziwieniem zauważa Dymkę grającego na katarynce. Waldek przyznaje się do swojej pasji. Ola opowiada rodzicom o nowej sytuacji życiowej jej i Rafała. Okazuje się, że ma w rodzinie niespecjalnie lubianą podwładną. U Lubiczów pojawia się również sąsiad Skoczek z nowym pomysłem. Uważa, że skoro prawie są rodziną powinni spędzić razem wakacje. Maciek i Martyna wpadają na obiad do Grażynki. Wciąż jednak są na siebie wyraźnie obrażeni. Maciek ogłasza, że rezygnuje z prowadzenia restauracji i zamierza zostać piosenkarzem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także