×
Klan (4330)

Klan

odc. 4330

telenowela Polska 2024   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Po ukąszeniu przez żmiję Kornel nie ma czucia w palcach. Nie traci nadziei, że do czasu kolejnych koncertów w Irlandii wszystko wróci do normy. Jerzy i Elżbieta przeprowadzają się do nowego domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Po ukąszeniu przez żmiję dłoń Kornela nadal nie jest w pełni sprawna. Mężczyzna nie ma czucia w palcach, ale nie traci nadziei na to, że do czasu kolejnych koncertów w Irlandii wszystko wróci do normy. Borys pyta Kamilę, czy nadal ma słabość do Norberta. Ta stanowczo zaprzecza, chociaż sama ma wątpliwości. Niebawem Norbert pojawia się w jej biurze. Skoczek przychodzi na wizytę do Wigi i pyta o wrażenia z koncertu kwartetu smyczkowego. W zamian za wspólne wyjście ma dla Lubiczów bilety na super koncert w prawdziwej hali widowiskowej. W domu Paweł przegląda bilety na wiosenną galę biesiadną. Paulina i Jacek wyjeżdżają na dwa tygodnie na Wyspy Zielonego Przylądka. Staś i Agatka zostają pod opieką Gabrieli i Romana. Niestety, obrażone dzieci się do nich nie odzywają. Jacek szybko wpada na pomysł, jak temu zaradzić. Jerzy i Elżbieta przeprowadzają się do nowego domu. Po pożegnalnej kolacji u Szczepana i Olgi udają się na swój pierwszy nocleg w nowym miejscu. Tuż przed snem Jerzy orientuje się, że nie zabrał swoje urządzenia na bezdech.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także