×
Klan (4329)

Klan

odc. 4329

telenowela Polska 2024   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Borys ma do Zuzi pretensje o to, że nie uczy się do matury. Stawia jej ultimatum - jeśli nie zda egzaminów, to wróci do Puńska lub będzie musiała poszukać pracy. Kornel zostaje ukąszony przez żmiję.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Lubiczowie miło wspominają wieczór w towarzystwie Skoczka. Dziękują też Karolowi za przygotowanie sushi. Ten proponuje im wyjście na koncert kwartetu smyczkowego. Paweł i Wiga nie wahają się czy iść, ale gdy sąsiad proponuje im wspólną grę w brydża, wymawiają się koncertem. Niestety, Skoczek również jest chętny. Miłosz dowiaduje się, że dziś zostanie wyemitowany pierwszy odcinek programu o pasjonatach. Bożenka postanawia poinformować o tym wszystkich znajomych, w tym Sandrę. Kamila dzwoni do Norberta z gratulacjami i zaprasza go na wspólne oglądanie programu z jego udziałem. Elżbieta zjawia się na Truskawieckiej i umawia się z Wigą na weekend na pomoc w przeprowadzce. Borys ma do Zuzi pretensje o to, że nie uczy się do matury. Stawia jej ultimatum - jeśli nie zda egzaminów, to wróci do Puńska lub będzie musiała poszukać pracy. Nastrój dodatkowo psuje mu informacja od żony, że spędzą wieczór z Norbertem. Miłosz, Leopold, Kornel i Piotruś jadą na kolejne zdjęcia do cyklu o pasjonatach. Leopold opowiada o swojej historycznej pasji i poszukiwaniu skarbów z wykrywaczem metalu. Tymczasem Kornel, który udał się z Piotrusiem do lasu, zostaje ukąszony przez żmiję.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także