x
Klan (4297)

Klan

odc. 4297

telenowela Polska 2024   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Paweł opowiada Grażynce o karcianym wieczorze u sąsiadów. Okazuje się, że Skoczkowi spodobało się towarzystwo Lubiczów. Pani Kazia usiłuje się dowiedzieć czegoś o człowieku, który przepisał Czesi dom.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Rafalski ma wyrzuty sumienia, że wraz z żoną wprowadzili Igę w błąd w sprawie Zygi. Proponuje Beacie, żeby zaprosić pokłóconych znajomych. Podczas spotkania Zygmunt tłumaczy, że dziecko już nie stanowi problemu, bo jego matka chce wychowywać je z poprzednim chłopakiem. Iga zgadza się na powrót męża do domu, ale wciąż planuje złożyć pozew o rozwód. Paweł opowiada Grażynce o karcianym wieczorze u sąsiadów. Okazuje się, że Skoczkowi spodobało się towarzystwo Lubiczów i już planuje kolejne spotkanie. Czesia wyjeżdża. Pani Kazia usiłuje się dowiedzieć czegoś o człowieku, który przepisał Kurzawskiej dom, ale Brajan nic jej nie mówi. Gdy Czesia wieczorem wraca okazuje się, że posiadłość jest w dobrym stanie i będzie można ją sprzedać. Ze względu na przykre wspomnienia chce, by zajął się tym Brajan. Mariusz odwozi ciocię Patrycji na dworzec. Kobieta przypomina mu o ich spisku, który ma mu pomóc zdobyć względy Patrycji. W firmie Pauliny zjawia się Karolina, która zwierza się, że źle się czuje, będąc podejrzana o kradzież. Niebawem ze sklepu wracają Zofia i Zbyszek. Okazuje się, że zegarek w końcu się znalazł.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także