x
Klan (4295)

Klan

odc. 4295

telenowela Polska 2024   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Czesia jest zła na Brajana, który zdradził Dżesice jej sekret. Paulina zatrudnia swoją koleżankę do sprzątania. Zygmunt gości w wynajętym mieszkaniu Piotra. Opowiada o zaletach życia kawalerskiego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Czesia jest wściekła na Brajana, który zdradził Dżesice jej tajemnicę. Po południu natrafia na vlogu kobiety na materiał o molestowaniu seksualnym. Gabriela obawia się, że Aleks ma rację, twierdząc, że różnica wieku między nią a Konradem w końcu zniszczy ich związek. Ukochany tymczasem proponuje wieczorny wypad do pubu. Gabriela zasłania się pracą i wizytą u Romana, więc Konrad postanawia pójść sam. Iga odwiedza Rafalskich. Opowiada, że Zyga się wyprowadził i jest przekonana, że mieszka ze studentką. Namawia Piotra, by to sprawdził. Paulina postanawia pomóc swojej koleżance z domu dziecka i zatrudnia ją do sprzątania. Wieczorem razem z Zofią podziwia dokładnie wyczyszczone kieliszki i szklanki. Zygmunt gości w wynajętym mieszkaniu Piotra i z radością opowiada o zaletach życia kawalerskiego. Wychodząc jednak, Rafalski mija się w drzwiach ze studentką Zygi.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także