x
Klan (4293)

Klan

odc. 4293

telenowela Polska 2024   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska
W skrócie:Paulina chce pomóc przyjaciółce znaleźć pracę. Jacek ma pewną propozycję. Po otrzymaniu niepokojącej wiadomości Gabriela postanawia odwiedzić Romana. Mężczyzna jest w złym stanie po chemioterapii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

Paulina chciałaby pomóc swojej przyjaciółce z domu dziecka znaleźć pracę, ale Karolina skończyła tylko szkołę średnią i zajmuje się głównie sprzątaniem. Jacek proponuje, żeby ją zatrudnili. Paulina uważa jednak, że byłoby to bardzo niezręczne. Kamila i Borys po wczorajszej kłótni nie odzywają się do siebie. Kamila prosi jednak, by to Borys odebrał Jaśminkę ze żłobka, ponieważ ona ma zebranie. Kiedy już się na nie zbiera, do biura zagląda Bogdan z przeprosinami. Niebawem pojawiają się również Borys z Jaśminą. Po otrzymaniu od Romana niepokojącej wiadomości Gabriela postanawia go odwiedzić. Mężczyzna jest w bardzo złym stanie po kolejnej chemioterapii. Po południu Konrad namawia ukochaną na wspólny wieczór, ale ona ciągle myśli o Romanie. Ola dowiaduje się od siostry, że na najbliższych zajęciach jogi znowu będzie Tomasz - sobowtór Rafała. Bardzo chciałaby, żeby panowie w końcu się poznali i namawia Rafała, by też przyszedł. Twierdzi, że nie ma możliwości, by nie rozpoznała swojego męża.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także