x
Klan (4292)

Klan

odc. 4292

telenowela Polska 2024   od 12 lat
Występują:Tomasz Stockinger, Barbara Bursztynowicz, Michał Dudziński, Andrzej Grabarczyk
W skrócie:Po odwołanym brydżu Skoczek proponuje Lubiczom kolejne spotkanie. Genia zaprasza Leokadię na chrzciny prawnuczka. Karolina opowiada Paulinie, co się z nią działo przez ostatnie 20 lat.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy rodziny Lubiczów, a także ich bliskich oraz przyjaciół, którzy codziennie mierzą się z różnymi problemami, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W przypadku jakichkolwiek trudności, wiedzą, że zawsze mogą liczyć na swoją pomoc.

W tym odcinku

W związku z niedyspozycją sąsiada Skoczka, planowany na sobotę brydż z Lubiczami nie odbył się. Paweł jest przekonany, że sąsiad zachorował z powodu nadużycia alkoholu na swojej imprezie, a nie z powodu rotawirusa, jak utrzymuje jego żona. Tymczasem Skoczek nadal chce nawiązać bliższe relacje z Lubiczami i proponuje kolejne spotkanie. Olga jedzie pod dom, w którym mieszka teraz Milda. Zaczepia córkę i namawia ją, żeby do nich wróciła. Genia zaprasza Leokadię na chrzciny prawnuczka. Kamila denerwuje się, że Borys nie może jej odebrać z pracy. Z pomocą przychodzi klient Bogdan, który oferuje podwózkę. Kamila zaprasza go potem na herbatę. Niebawem Borys wraca z pracy, a Bogdan szybko orientuje się, że nie jest mile widzianym przez niego gościem. Paulina spotyka się z Karoliną, która opowiada, co się z nią działo przez ostatnie 20 lat. Okazuje się, że jest bezrobotną, samotną matką dwójki dzieci.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także